
AQ, DN 100, 40 KPa - 400 KPa, 5.29 m³/h - 45.43 m³/h
003Z3768
AQ DN 100, omezovač průtoku
003Z3768
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Délka [m] | 220.00 m |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 400 KPa |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [min.] | 40 KPa |
| Hmotnost [kg] | 9.700 kg |
| Material Description | AQ DN100 dPv 40-400kPa Flow 5,29-45,43 m |
| Popis | AQ DN 100, omezovač průtoku |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Ostatní ventily |
| Průtok [m³/h] [max.] | 45.43 m³/h |
| Průtok [m³/h] [min.] | 5.29 m³/h |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Směr | Definováno šipkou na tělese ventilu |
| Třída tlaku | PN 25 |
| Typ výrobku | AQ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 100 |
| Výška [mm] | 167 mm |
| Výška s měřicími koncovkami [mm] | 197 mm |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 13 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 9.8 Kilogram |