
AQ, DN 40, 40 KPa - 400 KPa, 1.37 m³/h - 6.66 m³/h
003Z3759
AQ DN 40, omezovač průtoku
003Z3759
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Délka [m] | 158.00 m |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 400 KPa |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [min.] | 40 KPa |
| Hmotnost [kg] | 1.500 kg |
| Material Description | AQ DN40 dPv 40-400kPa Flow 1,37-6,66 m3/ |
| Popis | AQ DN 40, omezovač průtoku |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Ostatní ventily |
| Průtok [m³/h] [max.] | 6.66 m³/h |
| Průtok [m³/h] [min.] | 1.37 m³/h |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Směr | Definováno šipkou na tělese ventilu |
| Třída tlaku | PN 25 |
| Typ výrobku | AQ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 40 |
| Výška [mm] | 108 mm |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 3.5 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Čistá hmotnost | 1.43 Kilogram |