
VFH2-LG, DN 450, Ruční klapka, Šnekový převod, PN 16
003Z5414
VFH2 -LG DN 450, Butterfly valve, Manual - Worm Gear, PN16
003Z5414
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Alternativní medium | Glykolová voda až 50 % |
| Aplikace | Vytápění a chlazení |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 16.000 bar |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 18600.00 m³/h |
| Indikátor polohy | Ano |
| Material Description | VFH2-LG DN450 lug worm gear |
| Materiál lamely ventilu | Nerezová ocel |
| Materiál těla ventilu | Tvárná litina (DIN GGG40) |
| Popis | VFH2 -LG DN 450, Butterfly valve, Manual - Worm Gear, PN16 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Škrticí ventily |
| Provozní točivý moment [Nm] | 1600 N-m |
| Průsak [% Kvs] | Průsak A |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 95 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| SCIP dossier no. | 794f0862-7407-4f6a-ba62-527aade0fd36 |
| SCIP dossier product name | VHF2 manual valves Lug/Flange type Worm Gear DN350-600 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ provozu | Šnekový převod |
| Typ ventilu | Ruční klapka |
| Typ výrobku | VFH2-LG |
| Typy připojení | Oko |
| Úhel rotace [°] | 90 ° |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 450 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 130.3 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 130.3 Kilogram |
| Objem | 329.175 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162494967 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |