
VFH2-LH, DN 125, Ruční klapka, Páka, PN 16
003Z5404
VFH2 -LH DN 125, Butterfly valve, Manual - handle, PN16
003Z5404
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Alternativní medium | Glykolová voda až 50 % |
| Aplikace | Vytápění a chlazení |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 16.000 bar |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 874.00 m³/h |
| Indikátor polohy | Ano |
| Material Description | VFH2 -LH DN125 lug handle |
| Materiál lamely ventilu | Nerezová ocel |
| Materiál těla ventilu | Tvárná litina (DIN GGG40) |
| Popis | VFH2 -LH DN 125, Butterfly valve, Manual - handle, PN16 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Škrticí ventily |
| Provozní točivý moment [Nm] | 100 N-m |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průsak [% Kvs] | Průsak A |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 95 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ provozu | Páka |
| Typ ventilu | Ruční klapka |
| Typ výrobku | VFH2-LH |
| Typy připojení | Oko |
| Úhel rotace [°] | 90 ° |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 125 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 10 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 10 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 19.7 Liter |
| EAN/UPC | 5715162494905 |