
VFH2-WG, DN 350, Ruční klapka, Šnekový převod, PN 16
003Z2412
VFH2 -WG DN 350, Butterfly valve, Manual - Worn Gear, PN16
003Z2412
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Alternativní medium | Glykolová voda až 50 % |
| Aplikace | Vytápění a chlazení |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 16.000 bar |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 10212.00 m³/h |
| Indikátor polohy | Ano |
| Material Description | DN350 Worm gear manual, PN16, 16Bar |
| Materiál lamely ventilu | Nylon coated |
| Materiál těla ventilu | Tvárná litina (DIN GGG40) |
| Popis | VFH2 -WG DN 350, Butterfly valve, Manual - Worn Gear, PN16 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Škrticí ventily |
| Provozní točivý moment [Nm] | 600 N-m |
| Průsak [% Kvs] | Průsak A |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 95 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| SCIP dossier no. | f0e7124b-601c-40c5-8d30-1a4a024dae92 |
| SCIP dossier product name | VHF2 manual valves Wafer type Worm Gear DN350-600 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ provozu | Šnekový převod |
| Typ ventilu | Ruční klapka |
| Typ výrobku | VFH2-WG |
| Typy připojení | Těsnicí membrána |
| Úhel rotace [°] | 90 ° |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 350 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 45.19 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 45.19 Kilogram |
| Objem | 231.168 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104522098 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |