
VFH2-WG, DN 300, Ruční klapka, Šnekový převod
003Z2411
VFH2 -WG DN 300, Butterfly valve, Manual - Worn Gear, PN16
003Z2411
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Alternativní medium | Glykolová voda až 50 % |
| Aplikace | Vytápění a chlazení |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 16.000 bar |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 7557.00 m³/h |
| Indikátor polohy | Ano |
| Material Description | DN300 Worm gear manual, PN16, 16Bar |
| Materiál lamely ventilu | Nylon coated |
| Materiál těla ventilu | Tvárná litina (DIN GGG40) |
| Popis | VFH2 -WG DN 300, Butterfly valve, Manual - Worn Gear, PN16 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Škrticí ventily |
| Provozní točivý moment [Nm] | 400 N-m |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průsak [% Kvs] | Průsak A |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 95 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ provozu | Šnekový převod |
| Typ ventilu | Ruční klapka |
| Typ výrobku | VFH2-WG |
| Typy připojení | Těsnicí membrána |
| Úhel rotace [°] | 90 ° |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 300 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 41.52 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 41.52 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 179.172 Liter |
| EAN/UPC | 5710104522081 |