
VFH2-WH, DN 40, Ruční klapka, Páka, PN 16
003Z2399
VFH2 -WH DN 40, Butterfly valve, Manual - handle, PN16
003Z2399
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Alternativní medium | Glykolová voda až 50 % |
| Aplikace | Vytápění a chlazení |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 16.000 bar |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 72.00 m³/h |
| Indikátor polohy | Ano |
| Material Description | DN40 Handle manual, PN16, 16Bar |
| Materiál lamely ventilu | Nylon coated |
| Materiál těla ventilu | Tvárná litina (DIN GGG40) |
| Popis | VFH2 -WH DN 40, Butterfly valve, Manual - handle, PN16 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Škrticí ventily |
| Provozní točivý moment [Nm] | 50 N-m |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Průsak [% Kvs] | Průsak A |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 95 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ provozu | Páka |
| Typ ventilu | Ruční klapka |
| Typ výrobku | VFH2-WH |
| Typy připojení | Těsnicí membrána |
| Úhel rotace [°] | 90 ° |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 40 |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 2.85 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 2.85 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 9.016 Liter |
| EAN/UPC | 5710104521961 |