
VFH2-WAO, DN 600, Klapka s pohonem, Akční člen, Zap/Vyp, PN 16
003Z2396
VFH2 -WAO DN 600, Butterfly valve, Motorized On/off, PN16
003Z2396
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Alternativní medium | Glykolová voda až 50 % |
| Aplikace | Vytápění a chlazení |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 10.000 bar |
| Frekvence [Hz] | 50 Hz |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 36946.00 m³/h |
| Indikátor polohy | Ne |
| Kategorie EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | DN600 butterfly valve on/off |
| Materiál lamely ventilu | Nylon coated |
| Materiál těla ventilu | Tvárná litina (DIN GGG40) |
| Napájecí napětí [V] AC | 220 V |
| Popis | VFH2 -WAO DN 600, Butterfly valve, Motorized On/off, PN16 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Škrticí ventily |
| Provozní točivý moment [Nm] | 2500 N-m |
| Průsak [% Kvs] | Průsak A |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 95 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Ruční ovládání | Ano |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | eca27890-9bdc-44a4-9a25-3193e42b806c |
| SCIP dossier product name | Motorized VHF2 ON/OFF butterfly valves DN350-600 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes with exemptions |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Spotřeba energie [W] | 140.0 W |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Třída ochrany | II |
| Třída ochrany IP | IP67 |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ provozu | Akční člen |
| Typ řídicího signálu | Zap/Vyp |
| Typ ventilu | Klapka s pohonem |
| Typ výrobku | VFH2-WAO |
| Typy připojení | Těsnicí membrána |
| Úhel rotace [°] | 90 ° |
| Uložení baterií | No |
| V rozsahu platnosti WEEE | Yes |
| Velikost ventilu | DN 600 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 239.4 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 204.6 Kilogram |
| Objem | 475.429 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104521930 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |