
VFH2-WAM, DN 500, Klapka s pohonem, Akční člen, Modulační, PN 16
003Z2395
VFH2-WAM DN 500, Butterfly valve, Modulating 2-10V / 4-20mA, PN16
003Z2395
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Alternativní medium | Glykolová voda až 50 % |
| Aplikace | Vytápění a chlazení |
| China RoHS exemption clause | 7.3 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 10.000 bar |
| Frekvence [Hz] | 50 Hz |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 23915.00 m³/h |
| Indikátor polohy | Ano |
| Kategorie EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | C4C DN500 butterfly valve Mod |
| Materiál lamely ventilu | Nylon coated |
| Materiál těla ventilu | Tvárná litina (DIN GGG40) |
| Napájecí napětí [V] AC | 220 V |
| Popis | VFH2-WAM DN 500, Butterfly valve, Modulating 2-10V / 4-20mA, PN16 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Škrticí ventily |
| Provozní točivý moment [Nm] | 1600 N-m |
| Průsak [% Kvs] | Průsak A |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 95 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -10 °C |
| Ruční ovládání | Ano |
| SCIP dossier no. | 3efed8bb-c648-43ce-bc97-b5753c84a4a5 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | Modulating VHF2 MOD butterfly valves DN350-600 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes with exemptions |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Spotřeba energie [W] | 140.0 W |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Třída ochrany | II |
| Třída ochrany IP | IP67 |
| Třída tlaku | PN 16 |
| Typ provozu | Akční člen |
| Typ řídicího signálu | Modulační |
| Typ ventilu | Klapka s pohonem |
| Typ výrobku | VFH2-WAM |
| Typy připojení | Těsnicí membrána |
| Úhel rotace [°] | 90 ° |
| Uložení baterií | No |
| V rozsahu platnosti WEEE | Yes |
| Velikost ventilu | DN 500 |
| Vstupní řídicí signál Y [mA] | 0(4) - 20 mA |
| Vstupní řídicí signál Y [V] | 0(2) - 10 V |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 143.37 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 116.6 Kilogram |
| Objem | 336.414 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104521923 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |