
Jedno-trubkové řešení, QT, 45 °C - 60 °C, DN 25-32
003Z0383
QT 45-60 °C, DN 25-32, Termostatický pohon pro regulaci teploty zpátečky
003Z0383
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Délka kapilárního potrubí [m] | 0.6 m |
| DG Indicator Profile | Contains Gas |
| Kompatibilita s dimenzí AB-QM | DN 25-32 |
| Material Description | QT 45-60 °C (DN25-32) |
| Popis | QT 45-60 °C, DN 25-32, Termostatický pohon pro regulaci teploty zpátečky |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Jedno-trubkové řešení |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [max.] | 60 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah nastavení teploty [°C] [min.] | 45 °C |
| SCIP dossier no. | ce259842-5928-46a5-b912-7710c1887d5a |
| SCIP dossier product name | QT |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Typ výrobku | QT |
| Uložení baterií | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.22 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.198 Kilogram |
| Objem | 1.425 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5710104012971 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |