
CCR3+
003Z0396
CCR3+Regulátor, regulátor zpáteční teploty a zadání teploty
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Řešení pro jednotrubkové soustavy
003Z0396
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Datové komunikační protokoly | Modbus RTU RS485Modbus TCP/IP |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Instalace | DIN lišta 35 mm |
| Label product | Yes |
| Material Description | CCR3+ Controller |
| Počet regulovaných stoupaček (paralelní připojení) | 36 |
| Počet regulovaných stoupaček (základní) | 20 |
| Popis | CCR3+Regulátor, regulátor zpáteční teploty a zadání teploty |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Jedno-trubkové řešení |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) [VA] | 10.0 W |
| Třída ochrany IP | IP20 |
| Typ algoritmu | PWM |
| Typ servopohonu | NO (normálně otevřen) |
| Typ výrobku | CCR3+ |
| Uložení baterií | No |
| Výstupní signál alarmu [A] | 1.000 A |
| Výstupní signál alarmu DC [V] | 24 V |
| Výstupní signál k servopohonům [A] | 1.0 A |
| Výstupní signál k servopohonům [V] | 24 V |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.448 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.3 Kilogram |
| Objem | 1.309 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428512732 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |