
MTCV PURE, Verze: A, DN 15
003Z6515
MTCV PURE A VERSION DN15
003Z6515
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Dezinfekční funkce | Ne |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 100 KPa |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 1.50 m³/h |
| Lead content | less than 0,1% |
| Material Description | MTCV PURE A VERSION DN15 |
| Materiál těla ventilu | Rg+ |
| Popis | MTCV PURE A VERSION DN15 |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Vyvážení rozvodůteplé vody |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 100 °C |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [max.] | 60 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah nastavení teploty [°C] [min.] | 35 °C |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Tovární nastavení [°C] | 50 °C |
| Třída tlaku | PN 10 |
| Typ schválení | N/A |
| Typ výrobku | MTCV PURE |
| Typy připojení | Vnitřní závit ISO 7/1Rp ¾ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 15 |
| Verze | A |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.567 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.533 Kilogram |
| Objem | 0.554 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162502785 |
| Proposition 65 | No significant risk |