
MTCV, Verze: O, DN 20
003Z0553
MTCV DN 20, Verze 0, multifunkční termostatický cirkulační ventil
003Z0553
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Dezinfekční funkce | Ne |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [max.] | 100 KPa |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 1.80 m³/h |
| Material Description | MTCV 0 VERSION DN20 Rg5 |
| Materiál těla ventilu | Rg5 |
| Popis | MTCV DN 20, Verze 0, multifunkční termostatický cirkulační ventil |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Vyvážení rozvodůteplé vody |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 100 °C |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [max.] | 60 °C |
| Rozsah nastavení teploty [°C] [min.] | 35 °C |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Tovární nastavení [°C] | 50 °C |
| Třída tlaku | PN 10 |
| Typ schválení | ACSPZH |
| Typ výrobku | MTCV |
| Typy připojení | Vnitřní závit ISO 7/1Rp ½ |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 20 |
| Verze | O |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.61 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.61 Kilogram |
| Objem | 0.524 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702421547274 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |