
CCR2+
003Z3851
Regulátor CCR2+, řízení procesu dezinfekce azáznam teploty
003Z3851
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Datové komunikační protokoly | Modbus RTU RS485Modbus TCP/IP |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Instalace | DIN lišta 35 mm |
| Label product | Yes |
| Material Description | CCR2+ Controller |
| Popis | Regulátor CCR2+, řízení procesu dezinfekce azáznam teploty |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Vyvážení rozvodůteplé vody |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) [VA] | 10.0 W |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 50 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | 0 °C |
| Třída ochrany IP | IP20 |
| Typ výrobku | CCR2+ |
| Uložení baterií | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.442 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.3 Kilogram |
| Objem | 2.053 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428512718 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |