
CCR+
003Z3852
Jednotka slave CCR+, pro rozšíření systému CCR2+/CCR3+ , +16 vstupů/výstupů
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Thermal balancing, Řešení pro jednotrubkové soustavy
003Z3852
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Instalace | DIN lišta 35 mm |
| Label product | Yes |
| Material Description | CCR+ Slave Unit |
| Počet regulovaných stoupaček (základní) | 16 |
| Popis | Jednotka slave CCR+, pro rozšíření systému CCR2+/CCR3+ , +16 vstupů/výstupů |
| Product line | 28 |
| Produktová skupina | Vyvážení rozvodůteplé vody |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Spotřeba energie (pohotovostní režim) [VA] | 3.0 W |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 50 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | 0 °C |
| Třída ochrany IP | IP20 |
| Typ výrobku | CCR+ |
| Uložení baterií | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.304 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.2 Kilogram |
| Objem | 1.309 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702428512985 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |