
ASV-BD PURE, DN 25, Vnitřní závit
003Z4943
ASV-BD, DN 25, Internal thread
003Z4943
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak přes ventil [kPa] [min.] | 10 KPa |
| Funkce uzavření | Ano |
| Funkce vypouštění | Volitelné příslušenství |
| Hodnoty Kvs [m³/h] | 9.50 m³/h |
| Kompatibilní s RoHS | Out of scope |
| Lead content | less than 0,1% |
| Material Description | ASV-BD PURE DN25 G1" |
| Montážní poloha | Přívodní potrubí |
| Nastavovací stupnice | Ano |
| Omezení průtoku | Ano |
| Popis | ASV-BD, DN 25, Internal thread |
| Product line | 28 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Automatické vyvážení |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 120 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | -20 °C |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Třída tlaku | PN 20 |
| Typ výrobku | ASV-BD PURE |
| Typy připojení | Vnitřní závit |
| Uložení baterií | No |
| Velikost ventilu | DN 25 |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.042 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.026 Kilogram |
| Objem | 2.261 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162508770 |
| Proposition 65 | No significant risk |