
UK Regulační sady
087N9518MP
UNTIMED-TPOneM-HP22(2)-TPOneRF+RX-1S-WB
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Control packs
087N9518MP
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| 1 Hmotnost primárního akumulátoru kg | 0.001 |
| 1 Hmotnost primárního akumulátoru SUM kg | 0.001 |
| 2 Hmotnost sekundárního akumulátoru kg | 0.022 |
| 2 SOUČET hmotnosti sekundárního akumulátoru kg | 0.044 |
| Centrum zapojení | WC4B |
| DG Indicator Profile | Contains Lithium Batteries |
| Druhá baterie Počet baterií | 2 |
| Druhá baterie Typ nebo název | Alkaline AA |
| Hmotnost baterie | 1 g |
| Kategorie EEE | 5 small equipment (any external dimension < 50 cm) |
| Material Description | UNTIMED-TPOneM-HP22(2)-TPOneRF+RX-1S-WB |
| Napětí sekundární baterie | 1.5 V |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Počet baterií | 1 |
| Popis | UNTIMED-TPOneM-HP22(2)-TPOneRF+RX-1S-WB |
| Přijímače | RX1-S |
| Product line | 03 |
| Produktová skupina | UK Regulační sady |
| Sekundární akumulátor Hmotnost na akumulátor | 23 g |
| Typ časové regulace | BEZ NAČASOVÁNÍ |
| Typ nebo název baterie | Coin battery Manganese Lithium (CR1220)Alkaline AA (LR6/ZR6) |
| Typ prostorového termostatu | TPOneM + TPOneRF |
| Typ výrobku | Další sady |
| Uložení baterií | Yes |
| V rozsahu platnosti WEEE | Yes |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 2.95 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 2.95 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 8.348 Liter |
| EAN/UPC | 5714279436075 |