
Pumps, BFP 52 LE-S, Biofuel blend: 100
071N2290
Product Type: BFP 52 LE-S, Biofuel blend: 100, Rotation: L, Nozzle/pressure outlet: L, Coil voltage [V]: 220 - 230, AC
071N2290
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| 1 nebo 2 stupně | 2 |
| Bod definice [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| Certifikace UL | No |
| Coil voltage [V] | 220 - 230 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Druh oleje | Bio/Kerosene/Light |
| Formát balení | Industrial pack |
| Funkce zavírání | Cut-off |
| Hadicová přípojka | 2 pipes |
| Kapacita [l/h] | 24.00 L/h |
| Label product | No |
| Material Description | Fuel pump BFP B 52E L3 LE-S, I-Pack |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Napájecí napětí [V] | 230.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 253.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 207.0 V |
| Není relevantní | Use with NO coil |
| Otáčky [rpm] [min.] | 2400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot./min] | 3450 op/min |
| Otáčky[rpm] [max.] | 3450 rpm |
| Označení CE | Yes |
| Plocha filtru [cm²] | 11.0 cm² |
| Ploché plochy/klín na hřídel | 1 flat |
| Počet kroků | 2 |
| Podtlak sacího řádku [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Popis | Fuel pump BFP B 52E L3 LE-S |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Pumps |
| Proud cívky | AC |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 70 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | 0 °C |
| Rotation | L |
| Rozběhovýtočivý moment [Nm] [max.] | 0.10 N-m |
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 0 L/h |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Schválení | CEDIN CERTCOIntertek Semko |
| SCIP dossier no. | 20f9ac11-ffd0-4fc4-9113-6777c70db016 |
| SCIP dossier product name | Oil pump BFP 52 LE-5 |
| Série | BFP |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shaft diameter [mm] | 8.000 mm |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina kapacity | 0-24 |
| Směs biopaliv | 100 |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Spotřeba energie [W] | 45.0 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 230.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 220.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 25.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 7.00 bar |
| Tlak petroleje [bar] [Max] | 12 bar |
| Tlak v řádku [bar] [Max] | 2 bar |
| Tlakový stupeň 2 [bar] [Max] | 25 bar |
| Tovární nastavení tlaku [bar] | 12.5 bar |
| Tovární nastavení tlaku, stupeň 2 [bar] | 23.5 bar |
| Třída filtru [µm] | 200 |
| Tryska/tlakový výstup | L |
| Typ filtru | Cartridge |
| Typ servopohonu | NC+NO |
| Typ výrobku | BFP 52 LE-S |
| Uložení baterií | No |
| Viskozita [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozita [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(a)6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.241 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.16 Kilogram |
| Objem | 1.203 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162734681 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |