
Pumps, BFP 21 LE-S, Biofuel blend: 10
071N2303
Product Type: BFP 21 LE-S, Biofuel blend: 10, Rotation: L, Nozzle/pressure outlet: R, Coil voltage [V]: 220 - 230, AC
071N2303
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| 1 nebo 2 stupně | 1 |
| Bod definice [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| Certifikace UL | No |
| Coil voltage [V] | 220 - 230 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Druh oleje | Kerosene/Light oil |
| Formát balení | Industrial pack |
| Funkce zavírání | Cut-off |
| Hadicová přípojka | 2 pipes |
| Kapacita [l/h] | 16.00 L/h |
| Material Description | Oil pump BFP 21 L3 LE S, I-Pack |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Napájecí napětí [V] | 230.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 253.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 207.0 V |
| Otáčky [rpm] [min.] | 2400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot./min] | 3450 op/min |
| Otáčky[rpm] [max.] | 3450 rpm |
| Označení CE | Yes |
| Plocha filtru [cm²] | 11.0 cm² |
| Ploché plochy/klín na hřídel | 2 flats |
| Počet kroků | 1 |
| Podtlak sacího řádku [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Popis | BFP21 L3R LE-S |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Pumps |
| Proud cívky | AC |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 70 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | 0 °C |
| Rotation | L |
| Rozběhovýtočivý moment [Nm] [max.] | 0.10 N-m |
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 0 L/h |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Schválení | CEUKCADIN CERTCOIntertek Semko |
| SCIP dossier no. | b5f8298f-e9b3-4eff-b3ef-482982c79989 |
| SCIP dossier product name | Oil pump BFP 21 LE |
| Série | BFP |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shaft diameter [mm] | 8.000 mm |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina kapacity | 0-16 |
| Směs biopaliv | 10 |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Spotřeba energie [W] | 42.0 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 240.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 220.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 20.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 7.00 bar |
| Tlak petroleje [bar] [Max] | 12 bar |
| Tlak v řádku [bar] [Max] | 2 bar |
| Tovární nastavení tlaku [bar] | 10.0 bar |
| Třída filtru [µm] | 200 |
| Tryska/tlakový výstup | R |
| Typ filtru | Cartridge |
| Typ servopohonu | NC |
| Typ výrobku | BFP 21 LE-S |
| Uložení baterií | No |
| Viskozita [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozita [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(a)-I6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.109 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.108 Kilogram |
| Objem | 1.203 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425054310 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |