
Pumps, BFP 21, Biofuel blend: 10
071N1256
Product Type: BFP 21, Biofuel blend: 10, Rotation: R, Nozzle/pressure outlet: L, Coil voltage [V]: 24, DC
071N1256
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| 1 nebo 2 stupně | 1 |
| Bod definice [l/h] | 2800 min-1, 10 bar, 4.3 cSt |
| Certifikace UL | No |
| Coil voltage [V] | 24 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Druh oleje | Kerosene/Light oil |
| Formát balení | Pallet pack |
| Funkce zavírání | Cut-off |
| Hadicová přípojka | 2 pipes |
| Kapacita [l/h] | 24.00 L/h |
| Material Description | Oil pump BFP 21 R3L, 24V DC |
| Množství na formát balení | 200 pc |
| Napájecí napětí [V] | 24.0 V |
| Otáčky [rpm] [min.] | 2400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot./min] | 3450 op/min |
| Otáčky[rpm] [max.] | 3450 rpm |
| Označení CE | Yes |
| Plocha filtru [cm²] | 11.0 cm² |
| Ploché plochy/klín na hřídel | 1 flat |
| Počet kroků | 1 |
| Podtlak sacího řádku [bar] [Max] | 0.4 bar |
| Popis | Oil pump BFP 21 R3L, 24V DC |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Pumps |
| Proud cívky | DC |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 70 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | 0 °C |
| Rotation | R |
| Rozběhovýtočivý moment [Nm] [max.] | 0.10 N-m |
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Schválení | CEUKCADIN CERTCOIntertek Semko |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | e9140ee7-24de-4ebf-aec0-81a5773e85a2 |
| SCIP dossier product name | Oil pump BFP 21 R3L, 2 pipes, P-Pack |
| Série | BFP |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shaft diameter [mm] | 8.000 mm |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina kapacity | 0-24 |
| Směs biopaliv | 10 |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Spotřeba energie [W] | 42.0 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 26.4 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 21.6 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 20.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 7.00 bar |
| Tlak petroleje [bar] [Max] | 12 bar |
| Tlak v řádku [bar] [Max] | 2 bar |
| Tovární nastavení tlaku [bar] | 10.0 bar |
| Třída filtru [µm] | 200 |
| Tryska/tlakový výstup | L |
| Typ filtru | Cartridge |
| Typ servopohonu | NC |
| Typ výrobku | BFP 21 |
| Uložení baterií | No |
| Viskozita [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Viskozita [cSt] [Min] | 1.3 cSt |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(a)-I6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.28 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.279 Kilogram |
| Objem | 1.728 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425056901 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |