
Pumps, BFM, Biofuel blend: 10
071N2555
Product Type: BFM, Biofuel blend: 10, Rotation: L, Nozzle/pressure outlet: L
071N2555
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| 1 nebo 2 stupně | 1 |
| Certifikace UL | No |
| Coil voltage [V] | 220 - 230 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Druh oleje | Kerosene/Light oil |
| Formát balení | Industrial pack |
| Funkce zavírání | Cut-off |
| Hadicová přípojka | 2 pipes |
| Kapacita [l/h] | 24.00 L/h |
| Kapacita [USgal/h] | 6.34 gal/h |
| Label product | No |
| Material Description | Fuel pump BFM L3L, 220 - 230V AC |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Napájecí napětí [V] | 230.0 V |
| Otáčky [rpm] [min.] | 2400 rpm |
| Otáčky olejového čerpadla [ot./min] | 3450 op/min |
| Otáčky[rpm] [max.] | 3450 rpm |
| Označení CE | No |
| Ploché plochy/klín na hřídel | 1 flat |
| Počet kroků | 1 |
| Podtlak sacího řádku [bar] [Max] | 2.0 bar |
| Popis | Fuel pump BFM L3L, 220- 230V AC |
| Poznámky | Rotation and nozzle/pressure outlet are always determined viewing from the shaft end of the pump. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Pumps |
| Proud cívky | AC |
| Průtoková teplota [°C] [max.] | 70 °C |
| Průtoková teplota [°C] [min.] | 0 °C |
| Rotation | L |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozběhovýtočivý moment [Nm] [max.] | 0.12 N-m |
| Rozsah kapacity [l/h] [Max] | 24 L/h |
| Rozsah kapacity [l/h] [Min] | 0 L/h |
| Schválení | Intertek Semko |
| SCIP dossier no. | c9cb10d8-ff5f-4ec0-8d79-198df7db3ed4 |
| SCIP dossier product name | BFM |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shaft diameter [mm] | 8.000 mm |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Skupina kapacity | 0-24 |
| Směs biopaliv | 10 |
| Supply voltage [V] [Max] | 240.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 220.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | 0 °C |
| Tlak [bar] [max.] | 15.00 bar |
| Tlak [bar] [min.] | 7.00 bar |
| Tlak v řádku [bar] [Max] | 2 bar |
| Tovární nastavení tlaku [bar] | 10.0 bar |
| Tryska/tlakový výstup | L |
| Typ filtru | None |
| Typ výrobku | BFM |
| Uložení baterií | No |
| V rozsahu platnosti WEEE | No |
| Viskozita [cSt] [Max] | 12.0 cSt |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 419 Gram |
| Čistá hmotnost | 356 Gram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162968710 |