
Photo Units, LDS, Sensitivity: Extra high (light blue), Cable length [mm]: 800, Housing: Long
057H7111
PHOTO UNIT TYPE LDS (MULTIPACK 10X5 PCS)
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
057H7111
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | Out of scope |
| Citlivost | Extra high (light blue) |
| Délka kabelu [mm] | 800 mm |
| Délka skříně [mm] | 66 mm |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Flame sensor LDS, 800mm |
| Množství na formát balení | 5 pc |
| Označení CE | Yes |
| Plášť | Long |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Popis | PHOTO UNIT TYPE LDS (MULTIPACK 10X5 PCS) |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Photo Units |
| Schválení | CE |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Typ výrobku | LDS |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.041 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.022 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.097 Liter |
| EAN/UPC | 5702425157653 |