
Oil Burner Controls, OBC 80 Series, Number of stages: 2, Industrial pack
057H8816
OBC 82.12 OEM, Low under voltage protection
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
057H8816
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| 1 nebo 2 stupně | 2 |
| Bezpečnostní doba [s] | 10 " |
| Certifikace UL | Out of scope |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Doba následného proplachu [s] | 0 " |
| Doba po zapálení [s] | 15 " |
| Doba předběžného proplachu [s] | 13 " |
| Doba předžhavení [s] | 13 " |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Oil burner control 82.12 (100 PC) |
| Množství na formát balení | 100 pc |
| Napájecí napětí [V] | 230.0 V |
| Napájecí napětí [V] AC [Max] | 253 V |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Napájecí napětí [V] AC [Min] | 195 V |
| Označení CE | Out of scope |
| Počet kroků | 2 |
| Popis | OBC 82.12 OEM, Low under voltage protection |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Oil Burner Controls |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Out of scope |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Typ výrobku | OBC 80 Series |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.139 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.133 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.768 Liter |
| EAN/UPC | 5702425235504 |