
Ignition Units, EBI4, Secondary peak voltage [kV]: 15, Supply voltage [V] AC: 187 - 255, 60 VA, Housing: Standard
052F4064
EBI4 SERVICE KIT
052F4064
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Single pack |
| Hlavní pojistka [A] [Min] | 10 A |
| Material Description | Ignition unit EBI4 STANDARD (S) |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Napájecí napětí [V] AC | 230 V |
| Napájecí napětí [V] AC [Max] | 255 V |
| Napájecí napětí [V] AC [Min] | 187 V |
| Označení CE | Yes |
| Plášť | Standard |
| Popis | EBI4 SERVICE KIT |
| Primární frekvence [Hz] | 50/60 |
| Primární proud [A] | 0.25 A |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Ignition Units |
| Schválení | CEUKCA |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | 27c02f0b-4bf3-4159-b23b-0589ec23470c |
| SCIP dossier product name | Ignition unit EBI 4 2P |
| Sekundární připojení, zkratový proud oběhu [mA] | 40 mA |
| Sekundární špičkové napětí [kV] | 15 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Spotřeba energie [VA] | 60.0 VA |
| Stupeň krytí primární | IP40 |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 60 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 85 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -25 °C |
| Typ výrobku | EBI4 |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c)7(c)-I |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.298 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.283 Kilogram |
| Objem | 0.408 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425082801 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |