
Ignition Units, EBI4 1P 120 V, Secondary peak voltage [kV]: 12, Supply voltage [V] AC: 102 - 132, 50 VA, Housing: Standard
052F4063
EBI4 1PSTD. IGNITION UNIT 120 V
052F4063
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Single pack |
| Hlavní pojistka [A] [Min] | 10 A |
| Material Description | Ignition unit EBI4 1P 120V |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Napájecí napětí [V] AC | 120 V |
| Napájecí napětí [V] AC [Max] | 132 V |
| Napájecí napětí [V] AC [Min] | 102 V |
| Označení CE | No |
| Plášť | Standard |
| Popis | EBI4 1PSTD. IGNITION UNIT 120 V |
| Primární frekvence [Hz] | 50/60 |
| Primární proud [A] | 0.40 A |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Ignition Units |
| Schválení | UKCA |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | 9bbbc11e-e994-4b41-a315-907e4ca9cc5d |
| SCIP dossier product name | Ignition unit EB14 |
| Sekundární připojení, zkratový proud oběhu [mA] | 40 mA |
| Sekundární špičkové napětí [kV] | 12 |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Spotřeba energie [VA] | 50.0 VA |
| Stupeň krytí primární | IP40 |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 60 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 85 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -25 °C |
| Typ výrobku | EBI4 1P 120 V |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c)7(c)-I |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.252 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.251 Kilogram |
| Objem | 0.402 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425080210 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |