
COMPLETE CONTROL FOR BFPM
071N4054
COMPLETE CONTROL FOR BFPM
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Příslušenství pro komponenty hořáků
071N4054
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Complete control for MP |
| Množství na formát balení | 5 pc |
| Napájecí napětí [V] | 230.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 253.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 207.0 V |
| Označení CE | Yes |
| Popis | COMPLETE CONTROL FOR BFPM |
| Poznámky | Controller for BFPM motor pump units |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Schválení | CE |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Série | BFPM |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Supply voltage [V] [Max] | 240.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 220.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 60 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | 0 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 60 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFPM |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.388 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.32 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 2.337 Liter |
| EAN/UPC | 5702425113307 |