
NC LE-S SERVICE VALVE Bio ready
071N3015
NC LE-S SERVICE VALVE Bio ready
071N3015
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Service Kit for LE-S coated |
| Množství na formát balení | 120 pc |
| Obsah | Valve, nut and washer. |
| Označení CE | No |
| Popis | NC LE-S SERVICE VALVE Bio ready |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| SCIP dossier no. | fa217bc4-1e16-4106-895e-4fa2de140301 |
| SCIP dossier product name | Service kit for LE-S Bio |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ servopohonu | NC |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 26.2 Gram |
| Čistá hmotnost | 26 Gram |
| Objem | 0.009 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5715162954027 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |