
NC LE-S SERVICE VALVE
071N3011
NC LE-S SERVICE VALVE
071N3011
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Service kit for LE-S |
| Množství na formát balení | 120 pc |
| Obsah | Valve, nut and washer. |
| Označení CE | No |
| Popis | NC LE-S SERVICE VALVE |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| SCIP dossier no. | fa217bc4-1e16-4106-895e-4fa2de140301 |
| SCIP dossier product name | Service kit for LE-S |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ servopohonu | NC |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.026 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.025 Kilogram |
| Objem | 0.08 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425026744 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |