
NO SERVICE VALVE FOR USE W. NO COIL
071N3010
NO SERVICE VALVE FOR USE W. NO COIL
071N3010
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | NO Service kit |
| Množství na formát balení | 120 pc |
| Obsah | Valve, nut and washer. |
| Označení CE | No |
| Popis | NO SERVICE VALVE FOR USE W. NO COIL |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| SCIP dossier no. | b14c99b0-ba1c-4eb8-8cd5-1bd6f1bd3309 |
| SCIP dossier product name | NO Service kit |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ servopohonu | NO |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.03 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.029 Kilogram |
| Objem | 0.013 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425026904 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |