
SERVICE KIT COIL 220/240V
071N2067
SERVICE KIT COIL 220/240V
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Příslušenství pro komponenty hořáků
071N2067
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Aktuální typ | AC |
| Certifikace UL | Yes |
| Coil voltage [V] | 220-240 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Service kit coil 220/240V |
| Množství na formát balení | 50 pc |
| Napájecí napětí [V] | 230.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 253.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 207.0 V |
| Označení CE | No |
| Popis | SERVICE KIT COIL 220/240V |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Proud cívky | AC |
| Schválení | UL |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | ca2c7efc-da5b-4ebc-8e19-1649b28a0a20 |
| SCIP dossier product name | NC T85 coil service kit |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 240.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 220.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFPN |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.068 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.068 Kilogram |
| Objem | 0.137 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425231636 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |