
SERVICE KIT COIL 110/120V
071N2066
SERVICE KIT COIL 110/120V
071N2066
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Aktuální typ | AC |
| Certifikace UL | Yes |
| Coil voltage [V] | 110-120 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Service kit coil 110/120V |
| Množství na formát balení | 50 pc |
| Napájecí napětí [V] | 115.0 V |
| Označení CE | No |
| Popis | SERVICE KIT COIL 110/120V |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Proud cívky | AC |
| Schválení | UL |
| SCIP dossier no. | ca2c7efc-da5b-4ebc-8e19-1649b28a0a20 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | NC T85 coil service kit |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 120.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 110.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFPN |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.076 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.068 Kilogram |
| Objem | 0.125 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425231629 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |