
COIL 110/120 V AC. OEM
071N2052
COIL 110/120 V AC. OEM
071N2052
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Aktuální typ | AC |
| Certifikace UL | No |
| Coil voltage [V] | 110-120 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Servicekit 110 V |
| Množství na formát balení | 50 pc |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 127.2 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 104.4 V |
| Označení CE | No |
| Popis | COIL 110/120 V AC. OEM |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Proud cívky | AC |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 120.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 110.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.06 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.059 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.062 Liter |
| EAN/UPC | 5702425080746 |