
COIL 220/240 V AC. OEM
071N2051
COIL 220/240 V AC. OEM
071N2051
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Aktuální typ | AC |
| Certifikace UL | Out of scope |
| Coil voltage [V] | 220 - 240 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Servicekit 220 V Coil |
| Množství na formát balení | 50 pc |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 253.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 207.0 V |
| Označení CE | Out of scope |
| Popis | COIL 220/240 V AC. OEM |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Proud cívky | AC |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 240.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 220.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.068 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.057 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.062 Liter |
| EAN/UPC | 5702425080739 |