
COIL T85 230 V AC
071N1006
COIL T85 230 V AC
071N1006
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Aktuální typ | AC |
| Certifikace UL | No |
| Coil voltage [V] | 220 - 230 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | NC T85 coil service kit |
| Množství na formát balení | 45 pc |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 253.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 207.0 V |
| Označení CE | No |
| Popis | COIL T85 230 V AC |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Proud cívky | AC |
| SCIP dossier no. | ca2c7efc-da5b-4ebc-8e19-1649b28a0a20 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | NC T85 coil service kit |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 230.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 220.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 85 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -20 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 85 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.078 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.074 Kilogram |
| Objem | 0.107 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425114168 |
| Proposition 65 | No significant risk |