
PLUG 1/8" FOR P AND V PORTS.
071N0604
PLUG 1/8" FOR P AND V PORTS.
071N0604
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Service kit multi Plug w oring |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Obsah | Plug and O-ring. |
| Označení CE | No |
| Popis | PLUG 1/8" FOR P AND V PORTS. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier no. | 48b7a994-98d1-4d23-8d83-c0e2d7f2a063 |
| SCIP dossier product name | Service kit multi Plug w oring |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.008 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.007 Kilogram |
| Objem | 0.013 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425030581 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |