
PLUG FOR CARTRIGDE FILTER.
071N0074
PLUG FOR CARTRIGDE FILTER.
071N0074
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Plug for cartridge filter BFP |
| Množství na formát balení | 240 pc |
| Obsah | Plug and O-ring. |
| Označení CE | No |
| Popis | PLUG FOR CARTRIGDE FILTER. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| SCIP dossier no. | f6e37ff9-2232-4ba6-955f-a8b8cdbf57b4 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | Plug for cartridge filter BFP |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.022 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.021 Kilogram |
| Objem | 0.011 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425024061 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |