
PLUG M10 FOR NC VALVE.
071N0065
PLUG M10 FOR NC VALVE.
071N0065
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | NC plug |
| Množství na formát balení | 240 pc |
| Obsah | Plug. |
| Označení CE | No |
| Popis | PLUG M10 FOR NC VALVE. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| SCIP dossier no. | a417bed7-7242-4e62-95c3-acc3fde73853 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | NC plug |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 4 Gram |
| Čistá hmotnost | 3 Gram |
| Objem | 0.021 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425015526 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |