
RING FILTER BFP
071N0063
RING FILTER BFP
071N0063
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Filter BFP 11 |
| Množství na formát balení | 25 pc |
| Obsah | Filter and O-ring. |
| Označení CE | No |
| Plocha filtru [cm²] | 13.0 cm² |
| Popis | RING FILTER BFP |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Třída filtru [µm] | 150 |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 8 Gram |
| Čistá hmotnost | 6.3 Gram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.133 Liter |
| EAN/UPC | 5702425015243 |