
Coil 24 V AC.
071N0062
Coil 24 V AC.
071N0062
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Aktuální typ | AC |
| Certifikace UL | No |
| Coil voltage [V] | 24 |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Coil 24 V AC |
| Množství na formát balení | 45 pc |
| Napájecí napětí [V] | 24.0 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Max] | 26.4 V |
| Napájecí špičkové napětí [V] [Min] | 21.6 V |
| Obsah | Coil, nut and washer. |
| Označení CE | No |
| Popis | Coil 24 V AC. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Proud cívky | AC |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Spotřeba cívky [W] | 9 W |
| Stupeň krytí | IP40 |
| Supply voltage [V] [Max] | 24.0 V |
| Supply voltage [V] [Min] | 24.0 V |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.078 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.073 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.109 Liter |
| EAN/UPC | 5702425015465 |