
NC VALVE
071N0050
NC VALVE
071N0050
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | NC service kit |
| Množství na formát balení | 120 pc |
| Obsah | Valve, nut and washer. |
| Označení CE | No |
| Popis | NC VALVE |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ servopohonu | NC |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 22 Gram |
| Čistá hmotnost | 10 Gram |
| Objem | 0.01 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425020810 |
| Proposition 65 | No significant risk |