
BUSH 32 → 54 mm W. STD. FLANGE.
071N0047
BUSH 32 → 54 mm W. STD. FLANGE.
071N0047
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Flange set BFP |
| Množství na formát balení | 96 pc |
| Obsah | Screws, bush and flange. |
| Označení CE | No |
| Popis | BUSH 32 → 54 mm W. STD. FLANGE. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.16 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.159 Kilogram |
| Objem | 0.18 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425017612 |
| Proposition 65 | No significant risk |