
CABLE FOR NC VALVE, 385 mm
071G2224
CABLE FOR NC VALVE, 385 mm
071G2224
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Cable for BFP 385mm |
| Množství na formát balení | 100 pc |
| Označení CE | Yes |
| Popis | CABLE FOR NC VALVE, 385 mm |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Schválení | CE |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.035 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.033 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.13 Liter |
| EAN/UPC | 5702425054556 |