
CABLE FOR NO VALVE, 500 mm
071G2201
CABLE FOR NO VALVE, 500 mm
071G2201
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Cable for BFP 500mm |
| Množství na formát balení | 100 pc |
| Označení CE | No |
| Popis | CABLE FOR NO VALVE, 500 mm |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.04 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.039 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.09 Liter |
| EAN/UPC | 5702425054525 |