
CABLE FOR NC VALVE, 280 mm OEM
071G0202
CABLE FOR NC VALVE, 280 mm OEM
Tento produkt již není k dispozici.
Výrobek již není k dispozici k zakoupení, ale přesto o něm najdete informace, včetně servisních příruček, výkresů atd.
Pokud hledáte podobný produkt, můžete si prohlédnout další možnosti v rámci stejného typu produktu na stránce typu produktu.: Příslušenství pro komponenty hořáků
071G0202
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Cable for BFP 280 mm |
| Množství na formát balení | 200 pc |
| Označení CE | No |
| Popis | CABLE FOR NC VALVE, 280 mm OEM |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.026 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.023 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.112 Liter |
| EAN/UPC | 5702425007835 |