
BUSH 32 → 54 mm W. FLANGE BFPH
071B0012
BUSH 32 → 54 mm W. FLANGE BFPH
071B0012
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Multi pack |
| Material Description | Screws and Bush |
| Množství na formát balení | 96 pc |
| Obsah | Screws, bush and flange. |
| Označení CE | No |
| Popis | BUSH 32 → 54 mm W. FLANGE BFPH |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| SCIP dossier no. | 392e4abd-87f0-4215-8bec-154146582d4b |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | Screws and Bush |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.168 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.167 Kilogram |
| Objem | 0.2 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425000744 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |