
BUSH 32 → 54 mm.
071B0011
BUSH 32 → 54 mm.
071B0011
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Screws and Bush |
| Množství na formát balení | 20 pc |
| Obsah | Bush and screws. |
| Označení CE | No |
| Popis | BUSH 32 → 54 mm. |
| Product line | Burner Components |
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| SCIP dossier no. | 5d6050da-2e35-4d19-b7b6-b81fd7a5dab9 |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| SCIP dossier product name | Oil pump - BFP accessories - screws, bush, flange |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota okolí [°C] [max.] | 80 °C |
| Teplota okolí [°C] [min.] | -10 °C |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 70 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -20 °C |
| Typ výrobku | Accessories for BFP |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.066 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.065 Kilogram |
| Objem | 0.05 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702425008276 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |