
HIGH PRESSURE SPRING 15-30 Bar.
070-0031
HIGH PRESSURE SPRING 15-30 Bar.
070-0031
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | No |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Formát balení | Industrial pack |
| Material Description | Service kit 15-30 bar regulator spring |
| Množství na formát balení | 5 pc |
| Obsah | Spring. |
| Označení CE | No |
| Popis | HIGH PRESSURE SPRING 15-30 Bar. |
| Product line | Burner Components |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Accessories for Burner Components |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | No |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes |
| Teplota skladování [°C] [max.] | 120 °C |
| Teplota skladování [°C] [min.] | -25 °C |
| Typ výrobku | Accessories for RS |
| Uložení baterií | No |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | No |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 0.016 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.007 Kilogram |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Objem | 0.09 Liter |
| EAN/UPC | 5702425244407 |