
Tepelně ovládaný vodní ventil, FJVA 15, G, 1/2
003N8247
Materiál těla: Mosaz, Konfigurace otevírání: Otevření při vzrustající teplotě čidla tepl.
003N8247
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Bypass (Ø) [mm] | 1.5 mm |
| Bypass [in] | 7/128 in |
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diference tlak [bar] [Min] | 0.000 bar |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 10.000 bar |
| Diferenční tlak [psi] [Max] | 145.000 psi |
| Diferenční tlak [psi] [Min] | 0.000 psi |
| Formát balení | Multi balení |
| Hodnota Cv [gal/min] | 2.200 gal/min |
| Konfigurace otevírání | Otevření při vzrustající teplotě čidla tepl. |
| Kv - hodnota [m³/h] | 1.900 m³/h |
| Material Description | FJVA 15 Water Reg. Valve 25-65°C M/10 |
| Materiál těla | Mosaz |
| Max. provozní tlak [bar] | 16.0 bar |
| Max. provozní tlak [psig] | 232 psig |
| Médium | Neutrální média |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Název produktu | Tepelně ovládaný vodní ventil |
| Připojení vnitřní/vnější | Vnitřní |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Vodní regulační ventily |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Rozsah teploty [°C] [max.] | 65 °C |
| Rozsah teploty [°C] [min.] | 25 °C |
| Schválení | EACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Čína |
| SCIP dossier no. | a698bb81-6c39-4d14-a29f-0fc686728af9 |
| SCIP dossier product name | AVTA FJVA |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Out of scope |
| Standard připojení | ISO 228-1 |
| Teplotní rozsah [°F] [Max] | 149 °F |
| Teplotní rozsah [°F] [Min] | 77 °F |
| Teplotní rozsah média [°C] [max.] | 130 °C |
| Teplotní rozsah média [°C] [min.] | -25 °C |
| Teplotní rozsah média [°F] [Max] | 266 °F |
| Teplotní rozsah média [°F] [Min] | -13 °F |
| Typ připojení | G |
| Typ výrobku | FJVA 15 |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení [palce] | 1/2 |
| Velikosttrysky [mm] | 15.00 mm |
| Velikosttrysky(frakce) [in] | 3/5 in |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.34 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.185 Kilogram |
| Objem | 4.082 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423079308 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |