
Tepelně ovládaný vodní ventil, AVTA 25, G, 1
003N4150
Materiál těla: Nerezová ocel, Konfigurace otevírání: Otevření při vzrustající teplotě čidla tepl., Typ náplně: Adsorpce
003N4150
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| DG Indicator Profile | Other Dangerous Goods |
| Diference tlak [bar] [Min] | 0.000 bar |
| Diferenční tlak [bar] [max.] | 10.000 bar |
| Diferenční tlak [psi] [Max] | 145.000 psi |
| Diferenční tlak [psi] [Min] | 0.000 psi |
| Formát balení | Multi balení |
| Hodnota Cv [gal/min] | 6.400 gal/min |
| Kap. - délka trubice, část [in] | 90 9/16 in |
| Kapilára- typ | G |
| Kapilára- velikost [in] | 1/2 |
| Kapilární trubice [mm] | 2300 mm |
| Konfigurace otevírání | Otevření při vzrustající teplotě čidla tepl. |
| Kv - hodnota [m³/h] | 5.500 m³/h |
| Material Description | AVTA 25 G 1IN 10-80°C SS |
| Materiál těla | Nerezová ocel |
| Max. provozní tlak [bar] | 16.0 bar |
| Max. provozní tlak [psig] | 232 psig |
| Max. tlak na čidle [bar] | 25 bar |
| Max. tlak na čidle [psig] | 362.6 psig |
| Max. zkušební tlak [bar] Pe | 25.0 bar |
| Max. zkušební tlak [psig] | 362.6 psig |
| Maximální teplota snímače [°C] | 130 °C |
| Maximální teplota snímače [°F] | 266.0 °F |
| Médium | Agresivní média |
| Množství na formát balení | 10 pc |
| Název produktu | Tepelně ovládaný vodní ventil |
| Norma pro těsnění kapiláry | ISO 228-1 |
| Připojení vnitřní/vnější | Vnitřní |
| Příslušenství produktu | Obecné příslušenstvíPříslušenství vodního ventilu |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Produktová skupina | Vodní regulační ventily |
| Rozměr senzoru (Ř x L) [in] | 3/8 x 5 29/32 in |
| Rozměr senzoru (Ř x L) [mm] | 9.5 x 150 mm |
| Rozsah teploty [°C] [max.] | 80 °C |
| Rozsah teploty [°C] [min.] | 10 °C |
| Schválení | EACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Čína |
| SCIP dossier no. | a698bb81-6c39-4d14-a29f-0fc686728af9 |
| SCIP dossier product name | AVTA FJVA |
| Servisovatelný | Náhradní díly vodního ventilu |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Standard připojení | ISO 228-1 |
| Teplotní rozsah [°F] [Max] | 176 °F |
| Teplotní rozsah [°F] [Min] | 50 °F |
| Teplotní rozsah média [°C] [max.] | 130 °C |
| Teplotní rozsah média [°C] [min.] | -25 °C |
| Teplotní rozsah média [°F] [Max] | 266 °F |
| Teplotní rozsah média [°F] [Min] | -13 °F |
| Těsnění kapiláry int./ext. | Vnitřní |
| Typ náplně | Adsorpce |
| Typ připojení | G |
| Typ výrobku | AVTA 25 |
| Ukazatel směru proudu | Vyražená jednosměrná šipka |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení [palce] | 1 |
| Velikosttrysky [mm] | 25.00 mm |
| Velikosttrysky(frakce) [in] | 1 in |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(b)6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.64 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 1.24 Kilogram |
| Objem | 4.082 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423104772 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |