
Tlakem ovládaný vodní ventil, WVO 20, 6 bar - 10 bar, 3.4 m³/h
003N6215
Typ připojení: G, Velikost připojení [palce]: 3/4, Kv - hodnota [m³/h]: 3.4, Konfigurace otevírání: Otevření při vzrustající teplotě kond., Rozsah řídícího tlaku [bar] [bar]: 6 - 10, Typ přípojky (chladivo): Spojovací matice hrdla SAE
003N6215
Specifikace produktu
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Certifikace UL | Yes |
| Chladiva bez obsahu oleje | R513A |
| Chladiva schválená UL | R134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR507AR513A |
| Chladivo (Chladiva) | R1234yfR134aR22R404AR407AR407CR407FR407HR422BR422DR448AR449AR449BR450AR452AR454AR454CR455AR507AR513A |
| DG Indicator Profile | Not relevant for dangerous goods |
| Diferenční tlak [bar] | 10.000 bar |
| Diferenční tlak [psi] | 145.000 psi |
| Formát balení | Průmyslové balení |
| Hodnota Cv [gal/min] | 3.900 gal/min |
| Jméno souboru se schválením | VENTIL 53R0 |
| Kap. - délka trubice, část [in] | 47 15/64 in |
| Kapilární trubice [mm] | 1200 mm |
| Kompatibilita maziv | Aplikace bez oleje |
| Konfigurace otevírání | Otevření při vzrustající teplotě kond. |
| Kv - hodnota [m³/h] | 3.400 m³/h |
| Material Description | WVO 20 Water Reg. Valve 6-10 bar I/25 |
| Materiál těla | Mosaz |
| Max. provozní tlak [bar] | 16.0 bar |
| Max. provozní tlak [psig] | 232 psig |
| Max. test tlak (chlad.) [bar] | 38.0 bar |
| Max. test tlak (chlad.) [psig] | 551.0 psig |
| Max. zkušební tlak [bar] Pe | 24.0 bar |
| Max. zkušební tlak [psig] | 350.0 psig |
| Médium | Sladká vodaNeutrální solný roztok |
| Množství na formát balení | 25 pc |
| MWP (chladivo) [bar] | 25.0 bar |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Název produktu | Tlakem ovládaný vodní ventil |
| Ovládacítlak - rozsah [bar] [Min] | 6.00 bar |
| Připojení vnitřní/vnější | Vnitřní |
| Product line | Air Conditioning and Commercial Refrigeration |
| Produktová skupina | Vodní regulační ventily |
| Řízení tlaku - rozsah [bar] [Max] | 10.00 bar |
| Schválení | CERTIFIKOVÁNO C UL USEACLLC CDC TYSKPEDRoHSRoHS Čína |
| SCIP dossier no. | fc3470cc-5810-44ef-89ac-d393613841da |
| SCIP dossier product name | WV Valves |
| Seznam látek pro případné zahrnutí do přílohy XIV nařízení REACH | Lead (CAS no. 7439-92-1) |
| Shoda s čínskou směrnicí RoHS | Yes |
| Shoda s EU RoHS | Yes with exemptions |
| Standard připojení | ISO 228-1 |
| Teplotní rozsah média [°C] [max.] | 130 °C |
| Teplotní rozsah média [°C] [min.] | -25 °C |
| Teplotní rozsah média [°F] [Max] | 266 °F |
| Teplotní rozsah média [°F] [Min] | -13 °F |
| Typ připojení | G |
| Typ přípojky (chladivo) | Spojovací matice hrdla SAE |
| Typ výrobku | WVO 20 |
| Uložení baterií | No |
| Velikost připojení [palce] | 3/4 |
| Velikost přípojky (chladivo) | 1/4 in - 6 mm |
| Velikosttrysky [mm] | 20.00 mm |
| Velikosttrysky(frakce) [in] | 4/5 in |
| Výjimka ze směrnice EU RoHS | 6(b)6(c) |
Základní charakteristiky
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| Brutto hmotnost | 1.173 Kilogram |
| Čistá hmotnost | 0.973 Kilogram |
| Objem | 3.684 Liter |
Vlastnosti | Hodnota |
|---|---|
| EAN/UPC | 5702423212521 |
| Proposition 65 | Cancer and Reproductive Harm |